NAŠE SLUŽBY

KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK

Kancelářský nábytek na míru Praha 9

Kanceláře a pracovny jsou místem, kde trávíme velkou část dne. Vhodně zvolený nábytek pro kanceláře i domácí pracovny navíc přímo ovlivňuje pracovní výkon. Volba kancelářského nábytku by se proto neměla podcenit. A protože potřeby chodu každé kanceláře jsou individuální, ideální volbou je kancelářský nábytek na míru!

V prvé řadě musí být kancelářský nábytek prakticky uspořádaný tak, aby se zbytečně neztrácel čas s ukládáním a hledáním dokumentů a k dispozici musí být dostatek místa pro přehlednou archivaci dokumentů.

Praktickou stránku kancelářského nábytku doplňuje také estetický dojem. Vaše pracovní prostředí se musí líbit Vám a pokud v kanceláři přijímáte návštěvy, pak by měl být také reprezentativní. Široký výběr materiálů, barev a odstínů, Vám umožní zařídit si kancelář přesně podle svého vkusu. S volba materiálů Vám rádi poradíme. Každopádně pracujeme výhradně s kvalitními a prověřenými materiály, ať už se jedná o dřevo, lamino nebo dýhu.

Základem většiny kanceláří a pracoven bývá dostatečně prostorný kancelářský stůl - pracovní stůl s úložištěm na počítač a klávesnici a vhodné umístění monitoru nebo psací stůl, který se stejně dobře uplatní také ve studentských pokojích. Dále jsou důležité knihovny, kartotéky, kancelářské kontejnery, skříňky a úložné prostory na šanony - velmi často ve formě vestavěných skříní na míru. Zkušenost máme také s výrobou konferenčních stolů a realizujeme také firemní recepce a recepční pulty.

Pokud tedy hledáte pro svou kancelář nebo pracovnu nábytek, který bude funkční, ergonomický a zároveň designový, kontaktujte nás a nechte si navrhnout kancelářský nábytek na míru Vašim potřebám!

Kompletní servis od návrhu kancelářského nábytku na míru přes výrobu až po dopravu a montáž je v našem Truhlářství Matefi samozřejmostí!