NAŠE SLUŽBY

KUCHYNĚ

Kuchyně na míru a kuchyňské linky Praha 9

Každá kuchyň je jiná a plní různorodé požadavky. Proto také kuchyně a kuchyňské linky jsou nejlepší vyrobené na míru. Nová kuchyň je investicí na mnoho let, proto jejímu výběru věnujte patřičnou pozornost!

Naše Truhlářství Matefi má s výrobou kuchyní na míru mnohaleté zkušenosti. Kuchyně vyrábíme jak v Praze 9 a okolí, tak i ve vzdálenějších lokalitách prakticky po celé České republice. Přesvědčit a inspirovat se můžete ve fotogalerii níže.

Kuchyně na míru vyrábíme v úzké spolupráci s každým zákazníkem. Nejprve zjistíme, jaké jsou jeho představy, přání a potřeby. Následně kuchyň pečlivě zaměříme, poradíme s výběrem vhodného materiálu, který musí odpovídat také finančnímu rozpočtu. Výběr barev a vzorů je v dnešní době nepřeberný, ale ne každý materiál se k výrobě kuchyňské linky hodí.

Kuchyň na míru Vám následně vyrobíme v nejkratším možném termínu a namontujeme tak, aby byla připravena k použití.

Součástí kuchyně dnes často bývají také bary, barové židle a jídelní stoly a židle, které Vám na míru rovněž dokážeme vyrobit. Nalezneme je ve většině kuchyňských koutů.

Pokud tedy zařizujete novou kuchyň, nesnažte se najít takovou, která by odpovídala Vašim představám, ale nechte si od nás Vaše představy zhmotnit!

V případě zájmu o kuchyň na míru nás kontaktujte, rádi Vám zhotovíme návrh a cenovou kalkulaci. Cena kuchyňských linek na míru od našeho Truhlářství Matefi Praha 9 Vás jistě mile překvapí!