NAŠE SLUŽBY

LOŽNICE

Nábytek do ložnice Praha 9

Nábytek do ložnice je důležitou součástí zařízení celého bytu. Kromě estetického hlediska, musí plnit nábytek v ložnici dokonale svou funkci.

Postele

U postelí hraje stěžejní roli výběr kvalitního materiálu tak, aby Vám postel sloužila co nejdéle a přinášela kvalitní a hluboký spánek.

Noční stolky

Místem pro odložení důležitých maličkostí je zajisté noční stolek. Svým designem musí odpovídat celému interiéru Vaší ložnice.

Skříně, šatníky a další úložné prostory

Součástí ložnice bývají také úložné prostory, ať už se jedná o samostatné šatny či šatní skříně. V této oblasti nachází uplatnění zejména vestavěné skříně na míru. Při využití zrcadlových výplní navíc dojde k prosvětlení a optickému zvětšení prostoru.

Komody

Do mnoha ložnic se také výborně hodí komody, které jsou sladěny s postelí a nočním stolkem a dokreslují celkový dojem z dané ložnice.

Chcete mít ložnici stylovou nebo moderní?
V našem truhlářství ji vyrobíme přesně podle Vašich představ tak, aby Vám sloužila dlouhá léta. Nábytek do ložnice vyrábíme nejen pro Prahu 9 a okolí, ale i v celé České republice.

Kontaktujte nás a nechte si zpracovat návrh a cenovou kalkulaci na výrobu postele, nočního stolku, šatní skříně, komody či nábytku do celé ložnice!