NAŠE SLUŽBY

Výroba nábytku na míru pro interiéry - zejména pro Prahu a okolí

V našem truhlářství Matefi vyrábíme nábytek na míru již od roku 2009 pro zákazníky zejména z Prahy 9 a okolí, ale v případě komplexních zakázek jsme schopni uspokojit potřeby klientů z celé Prahy, středočeského kraje i z celé České republiky!

Výrobců nábytku na míru a truhlářství v Praze naleznete velké množství, ale jen několik z nich nabízí 100% kvalitu a maximální portfolio služeb.
Truhlářství Matefi je jedním z nich!

Proč se obrátit na Truhlářství Matefi z Prahy 9?

  • Komplexní služba - od poradenství, zaměření a návrhu, přes výrobu nábytku na míru dle Vašich představ po konečnou montáž a servis
  • Zakázky všech velikostí - vycházíme vstříc zákazníkům, kteří chtějí vyrobit 1 kus nábytku stejně jako vybavit celý dům, byt či kancelář
  • Lamino, dýha, masiv - pro výrobu nábytku na míru používáme výhradně kvalitní a osvědčené materiály od prověřených dodavatelů a s jejich volbou Vám poradíme
  • Rychlost výroby nábytku - zakázky dokončujeme a předáváme v nejkratších možných termínech
  • Přijatelné ceny - nábytek na míru vyrábíme za ceny, které Vás mile překvapí
  • Dlouholeté zkušenosti - v oblasti návrhů a výroby nábytku na míru

Truhlářstí Matefi - to je výroba nábytku rychle, kvalitně a za skvělou cenu!

Nábytek na míru Praha - návrh, výroba a montáž

Vyrábíme nábytek na míru pro jakékoliv interiéry - domy, byty, kanceláře, obchody, hotely a restaurace, ale také např. dřevěné pergoly, zahradní domky, altány a jiný venkovní nábytek. Konkrétně se jedná o kuchyňské linky, stoly, obývací stěny, schodiště, kancelářský nábytek, recepce hotelů a kanceláří, vestavěné skříně, šatny a další nábytek na míru.

Podle vašich představ a našich návrhů zhotovíme nábytek – originál jen pro vás, do vašeho bytu. Takový, jaký si sami vyberete. Podkladem může být stávající nábytek, který již není ke koupi nebo například fotografie nábytku dle Vašeho přání.

  

Cenová nabídka výroby nábytku na míru

Ať už potřebujete jednu skříň, nábytek do pracovny či kuchyňskou linku na míru nebo zařídit celý interiér za přijatelnou cenu, vyplatí se vsadit na naše Truhlářství Matefi Praha!

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, emailem nebo osobně na uvedené adrese.
Vypracujeme cenovou nabídku i výkresovou dokumentaci a návrh.
Maximálně se vynasnažíme, abychom splnili všechna Vaše očekávání a přání a dodáme Vám 100% kvalitu!