NAŠE SLUŽBY

NÁBYTEK PRO HOTELY A RESTAURACE

Nábytek pro hotely a restaurace Praha

Hotelový a restaurační nábytek je chloubou každého hotelu či restaurace a základem příjemně stráveného času, opakované návštěvy i doporučení.
Výroba nábytku pro hotely a restaurace má velmi specifické požadavky. Kromě designu, kterého si každý na první pohled všimne, jsou vysoké nároky kladeny na jeho praktičnost a bytelnost. Dalším důležitým aspektem je nízká náročnost na údržbu.

V našem truhlářství Matefi z Prahy 9 používáme k výrobě nábytku pro hotely, penziony a restaurace kvalitní materiály, ať už se jedná o lamino, dýhu nebo masiv, díky nimž je zaručena jeho dlouhá životnost.
Další výhodou je možnost kdykoliv dodatečně vyrobit jakýkoliv kus nábytku ve stejném stylu jako je vybavení hotelu či restaurace.

Vyrábíme nábytek pro hotelové pokoje, recepce, restaurace i bary v Praze, středních Čechách, ale i vzdálenějších lokalitách.

Také cena námi vyráběného hotelového a restauračního nábytku na míru Vás jistě mile překvapí. V případě zájmu nás kontaktujte a nechte si zpracovat návrh a cenovou kalkulaci!