NAŠE SLUŽBY

OBÝVACÍ POKOJE

Obývací stěny a nábytek na míru Praha 9

Obývací pokoj, jak už jeho název naznačuje, je místem, kde trávíme svůj volný čas, který si chceme užít, ať už ve společnosti rodiny, přátel nebo o samotě s oblíbenou knihou, hudbou nebo filmem. Výběr nábytku pro obývací pokoj je proto velmi důležitý a je třeba mu věnovat patřičnou pozornost.

Potřeby každé rodiny jsou různé a podle nich také výběr nábytku.

Obývací stěny a komody

Obývací stěna bývá to první, čeho si v obývacím pokoji všimneme.
Někdo preferuje dominantní obývací stěnu s knihovnou, někdo pouze komodu nebo televizní stolek. V našem Truhlářství Matefi z Prahy 9 Vám vyrobíme nábytek pro obývací pokoj na míru, podle Vašich potřeb a představ.
Poradíme také s výběrem vhodného materiálu. K výrobě obývacích stěn používáme výhradně osvědčené materiály od prověřených výrobců, tak aby Vám nábytek sloužil dlouhou dobu.

Konferenční stoly a stolky

Dalším kusem nábytku do obývacího pokoje, který vyrábíme, jsou konferenční stoly a stolky. Výběr materiálu, výšky a tvaru konferenčního stolku opět ovlivní celý ráz Vašeho obývacího pokoje.

V obývacím pokoji, zvláště v menších bytech, nacházejí své uplatnění také vestavěné skříně na míru.

Ať už chcete klasický nebo moderní obývací pokoj, obraťte se na naše Truhlářství Matefi z Prahy 9 a nechte si zpracovat návrh a cenovou kalkulaci.
Cena obývací stěny, komody či konferenčního stolku Vás jistě mile překvapí!