NAŠE SLUŽBY

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Vestavěné skříně a šatny na míru Praha 9

Vestavěné skříně jsou efektivním a zároveň estetickým řešením všude tam, kde jsou omezené prostory a přitom je potřeba dostatek úložných prostor. Jedná se prakticky o všechny místnosti bytů a domů, ale také o kanceláře. Vystavěná skříň na míru totiž 100% využije i sebemenší prostor. Při využití posuvných dveří se skleněnou výplní navíc místnosti opticky zvětší a prosvětlí!

Další nespornou výhodou vestavěných skříní na míru je možnost zvolit si jejich vnitřní uspořádání a rozvržení přesně podle Vašich představ. Jen vy sami víte, zda potřebujete ve skříni věšet kabáty nebo místo na zásuvky a pořadače pro uložení různých drobností. Námi vyrobená vestavěná skříň pak bude zhmotněním Vašich požadavků!

Také výběr materiálu pro výrobu vestavěné skříně je pro konečný efekt velmi důležitý! Rádi Vám poradíme, z jakého materiálu skříň zhotovit.

Vestavěné skříně na míru a šatny vyrábíme nejčastěji do ložnice, předsíně, šatny, obývacího pokoje, ale také do pracovny či kanceláře, studentského nebo dětského pokoje i do hotelových pokojů.

Díky mnohaletým zkušenostem s výrobou vestavěných skříní na míru nás nepřekvapí nerovné stěny a podlahy v místě instalace.

Pokud tedy chcete získat maximum úložných prostor pomocí nábytku, který bude odpovídat Vašemu vkusu, kontaktujte Truhlářství Matefi z Prahy 9 a nechte si vyrobit vestavěnou skříň na míru!